Free VPN - jak stahovat anonymně z internetu data

Free VPN - jak stahovat anonymně z internetu data

Ahoj, když přisla Opera VPN dalo se přes ní v pohodě stahovat. Avšak tak před 2 měsíci zpětne to začalo kravnout = Opera VPN servery (záměrně) začaly stahování přerušovat po stažení 100 MB, což se dalo přežít = stačilo dát stahování obnovit a takhle pokračovat. Co ale dělá Opera VPN v posledních dnech už je na hovno = po stažení pár MB dojde okamžitě k přerušení stahování (interrupted: network error), Opera VPN už je tedy nepoužitelná. Co byste někdo doporučil (zdarma) na stahování souborů tak, aby se skrývala Vaše skutečná veřejná IP adresa a optimálně i docházelo k šifrování přenosů? Díky

ODPOVĚĎ


Ahoj, sleduji podobný problém u Opera VPN i u mě. Jedinou další možností je snad Tor nebo VPN od hide.me (2gb zdarma) a nebo spousta free proxy serverů (tím ale neskryješ provoz před ISP). Je pak hodně VPN poskytovatelů pro Tvůj účel, ale nechají si za to samozřejmě zaplatit..

Komentáře

Vaše reakce na Free VPN - jak stahovat anonymně z internetu data

Související obsah

anonymizace

internet

spoofing

vpn

proxy

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.