Návod na kompletaci PC (složení počítače z hw)

Návod na kompletaci PC (složení počítače z hw)

skladani-pc

Koncept s návodem na složení celého počítače z hardwaru se v článcích válel už několik let a na jeho rozšíření či přepracování není motivace, proto jsem se ho rozhodl publikovat v této "surové" formě. Třeba to někomu dokonce i pomůže :-)Nejprve do PC skříne usadíme napájecí zdroj a základní desku (motherboard), můžeme rovnou i pevný disk (HDD/SSD) a DVD mechaniku. Vše připevníme pomocí přiložených šroubků a podložek.

skladani-pc-1

Opatrně uložíme procesor do patice a zajistíme ho. Dle návodu zapojíme kabely pro ovladání/IO základní desky (power, reset, LED), audio a USB.

skladani-pc-2

Do základní desky zaklapneme moduly operační paměti RAM a naneseme teplevodivou pastu na procesor (pokud není na ventilátoru od výrobce).

skladani-pc-3

Na procesor nainstalujeme ventilátor a zapojíme do základní desky jeho konektor. Nyní už můžeme propojit zdroj se základní deskou a dalšími zařízeními (HDD, DVD, SSD...). Rovněž datové SATA kabely.

skladani-pc-4

Toto by mělo být vše, po připojení počítače k monitoru, klávesnici, myši a konečně k elektrické síti, by se mělo na monitoru něco objevit. Pokud ne, tak je někde problém :-)

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.