Battlefield 2 - Allied Intend Xtended 2

Battlefield 2 - Allied Intend Xtended 2


Battlefield 2 - Allied Intend Xtended 2
Dlouho jsem zvažoval, zda sem mezi letecké simulátory umístit tuto hru, protože se přecejen nejedná o žádný letecký simulátor, ale spíše o kooperativní hru zasazenou do současné doby s odpovídající technikou. Určite se najde dost lidí, kteří si chtějí jen tak jednoduše zalítat a zastřílet s použitím jen samotné klávesnice a myši bez složitého zaměřování a pilotáže jako například v Lock on: Flaming cliffs. Budu se zde stručně věnovat módu Allied Intend Xtended 2 (AIX2). Tento mód vylepší původní Battlefield 2 o hodně věcí. Přibyly zde nové ruční zbraně, pozemní technika a samozřejmě, což nás zde zajímá nejvíc i letecká technika a její výzbroj. Co že nám to k letecké technice přibilo? Když začnu letadly, tak na východní straně je to např. Su-47 Berkut, MiG-21 Fishbed a MiG-19 Farmer, na západní straně můžete útočit např. v AV-8B Harrieru II a F-16 Fighting Falconu. Jen takový malý technický dodatek pro ty co to neví: MiG-19 Farmer byl první sériově vyráběný a do služby nasazený nadzvukový vojenský letoun na světě. Tento stroj má ve hře veliký potenciál při ničení pozemních cílů hlavně díky velmi silným bombám. Ruský experimentální stíhací letoun s negativní geometrií křídel Su-47 Berkut je asi nejsilnější stroj, který na této straně můžete pilotovat, má ve výzbroji jak řízené protiletecké střely, tak bomby, řízené protizemní střely a řízené protizemní inteligentní střely JASSM. Druhá strana má zase výhodu v podobě stroje AV-8B Harrier II díky jeho schopnosti zůstat ve visu a střílet naváděné střely Maverick, které se samy zaměří a navedou na cíl. V případě ohrožení přejde tento letoun rychle do normálního vodorovného letu, je docela zábavné si v něm zalétat a zastřílet.
Modification AIX 2:

- odkazy na stáhnutí módu AIX

- stáhnutí AIX map
Nesmíme ještě zapomenout na helikoptéry, i ty zde přibily. Na východní straně mě potěšil Mi-24 Hind, který je doplněn řizenými protizemními a protileteckými střelami, které může odpalovat i pilot – samy se zaměřují na cíl. Na straně druhé určitě udělá hodně hráčům radost stroj AH-64 Apache, který má podobné možnosti. V této modifikaci je možno létat s daleko více stroji než se zde zmiňuji, úplný seznam umisťuji níže. Popisuji zde pouze věci, které jsem měl možnost osobně vyzkoušet a to bohužel všechny nebyly.
Co lze všechno v tomto módu pilotovat (
)
McDonnell Douglas AV-8B Harrier II, AH-64 Apache, General Dynamics F-16 / F-16LG Falcon, F-117a Nighthawk, Notar (NO TAil Rotor) Little Bird, Fairchild A-10 'Warthog', Fairchild A-10b "Grandslam", Mirage III, Yak-38 'Forger', F5 Tiger, Mig 23, Ka 50 Black Shark, Mig 19 Farmer, Beriev Be-12 Chaika, Sukhoi Su-47 Berkut, Su-21 Flagon, Mig 21 Fishbed, GR7 Harrier, Saab Draken, Saab Viggen, Mirage 2000, Denel AH-2 Rooivalk.
Fotogalerie
Ikonka Máte nějaké vlastní zkušenosti s tímto titulem, které chcete doplnit do tohoto článku?
! Ikonka Dotazy, rady, zkušenosti nebo třeba odkazy na zajímavé články či videa můžete umístit do komentářů níže. Ikonka Zdroj grafiky a fotografií: cloud.up4.cz | Zdroj dat: cloud.up4.cz | Výrobce: Aixtended.com
Kde pokračovat?

Související obsah

letectví

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.