Battlefield 2 - Allied Intend Xtended 2

Battlefield 2 - Allied Intend Xtended 2


Battlefield 2 - Allied Intend Xtended 2
Dlouho jsem zvažoval, zda sem mezi letecké simulátory umístit tuto hru, protože se přecejen nejedná o žádný letecký simulátor, ale spíše o kooperativní hru zasazenou do současné doby s odpovídající technikou. Určite se najde dost lidí, kteří si chtějí jen tak jednoduše zalítat a zastřílet s použitím jen samotné klávesnice a myši bez složitého zaměřování a pilotáže jako například v Lock on: Flaming cliffs. Budu se zde stručně věnovat módu Allied Intend Xtended 2 (AIX2). Tento mód vylepší původní Battlefield 2 o hodně věcí. Přibyly zde nové ruční zbraně, pozemní technika a samozřejmě, což nás zde zajímá nejvíc i letecká technika a její výzbroj. Co že nám to k letecké technice přibilo? Když začnu letadly, tak na východní straně je to např. Su-47 Berkut, MiG-21 Fishbed a MiG-19 Farmer, na západní straně můžete útočit např. v AV-8B Harrieru II a F-16 Fighting Falconu. Jen takový malý technický dodatek pro ty co to neví: MiG-19 Farmer byl první sériově vyráběný a do služby nasazený nadzvukový vojenský letoun na světě. Tento stroj má ve hře veliký potenciál při ničení pozemních cílů hlavně díky velmi silným bombám. Ruský experimentální stíhací letoun s negativní geometrií křídel Su-47 Berkut je asi nejsilnější stroj, který na této straně můžete pilotovat, má ve výzbroji jak řízené protiletecké střely, tak bomby, řízené protizemní střely a řízené protizemní inteligentní střely JASSM. Druhá strana má zase výhodu v podobě stroje AV-8B Harrier II díky jeho schopnosti zůstat ve visu a střílet naváděné střely Maverick, které se samy zaměří a navedou na cíl. V případě ohrožení přejde tento letoun rychle do normálního vodorovného letu, je docela zábavné si v něm zalétat a zastřílet.
Modification AIX 2:

- odkazy na stáhnutí módu AIX

- stáhnutí AIX map
Nesmíme ještě zapomenout na helikoptéry, i ty zde přibily. Na východní straně mě potěšil Mi-24 Hind, který je doplněn řizenými protizemními a protileteckými střelami, které může odpalovat i pilot – samy se zaměřují na cíl. Na straně druhé určitě udělá hodně hráčům radost stroj AH-64 Apache, který má podobné možnosti. V této modifikaci je možno létat s daleko více stroji než se zde zmiňuji, úplný seznam umisťuji níže. Popisuji zde pouze věci, které jsem měl možnost osobně vyzkoušet a to bohužel všechny nebyly.
Co lze všechno v tomto módu pilotovat (
)
McDonnell Douglas AV-8B Harrier II, AH-64 Apache, General Dynamics F-16 / F-16LG Falcon, F-117a Nighthawk, Notar (NO TAil Rotor) Little Bird, Fairchild A-10 'Warthog', Fairchild A-10b "Grandslam", Mirage III, Yak-38 'Forger', F5 Tiger, Mig 23, Ka 50 Black Shark, Mig 19 Farmer, Beriev Be-12 Chaika, Sukhoi Su-47 Berkut, Su-21 Flagon, Mig 21 Fishbed, GR7 Harrier, Saab Draken, Saab Viggen, Mirage 2000, Denel AH-2 Rooivalk.
Fotogalerie
Ikonka Máte nějaké vlastní zkušenosti s tímto titulem, které chcete doplnit do tohoto článku?
! Ikonka Dotazy, rady, zkušenosti nebo třeba odkazy na zajímavé články či videa můžete umístit do komentářů níže. Ikonka Zdroj grafiky a fotografií: cloud.up4.cz | Zdroj dat: cloud.up4.cz | Výrobce: Aixtended.com
Kde pokračovat?

Data

Podobný obsah

IMG_0339.JPG
255.jpg

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout
20220330_183431.jpg
196.jpg

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout
278.jpg
413.jpg
381.jpg
589.jpg
754-2.jpg

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.