Pěchotní střelnice Kolvín-jih

Pěchotní střelnice Kolvín-jih

PS Kolvín-jih byla určená ke cvičení střeleb z ručních a pěchotních zbraní na vzdálenost maximálně 300 m. Bylo možné používat pistole ráže 9 mm, malorážky, samopaly, kulomety, odstřelovací pušky a protitankové zbraně ZUBR-M 7,62 VH. Střelby byly řízené z řídící věže, areál byl elektrifikován.

Přílohy

Komentáře

Vaše reakce na Pěchotní střelnice Kolvín-jih
Radek…

16.12.2018 [1]
Dobrý den přeji.Bývaly doby,zejm.za K omančů,kdy se jezdilo sem do pěchotn í střelnice na Kolvínu cvičit voj.technik u naši z blízkého VU´3639. I já jsem se m zavítal do tohoto kraje.Stříleli jsme především ze SA vz.58 či z děla.Měl jsem možnost se sem vlastně dostat přím o s vojáky z blízkého bigošského U´.Cesty sem byly někdy v zimě,kdy - zde byl já nevyspitatelné a mnohdy kruté.Ale všechno šlo vydrž et.Zastřílel jsem si zde bohatě.Co mi bylo umožněno.I kolektiv co se tam tehdy sešel byl dobrý.Využili jsme sem nákl.zejm.dopravu vozy Zill 131.Všichni byli nadmíru spokojeni.Co to ještě fungovalo v r.90.Zdraví svobodník.Pozdrav.
Radyn…

16.12.2018 [2]
Poslední komentář
Tak toto byla má výcviková střelnice v době mého účinkování kroucení vojny v RpT.Sem jsme vždycky jeli v tu dobu rozvinovat voj.tech.do prostoru.Střílel o se ze zbraně Kalašnikov SA-58.Terč - volně stojící postava.Vždycky to byl dobrej odvaz.Sem nás přivezli voj.nákl.auty a po nástřelu jsme si zbalili terče a v bojováku-si to vyhodnocovali.Absolvoval jsem to tak i vícerazu.Byl to výpad z kasína nedaleko vždy na 1.den.Nebylo co ji ného provádět než v době totality jen toto.Ale výcvik šel vždy o něco dˇalej než iba tohlensto.Pořád jsem se po vojensky přiučoval něčemu jinému novému.Byl jsem nakonec rád,že jsem na tu vojnu vlastně šel.Mí velitelé byli dobří.Hlavně ti co ke mně měli nejblíže.Měli s náma ale prácu.Nás to všechno správně naučit.Pohyboval jsem se i mezi vojákama z celé republiky i tehdy ze Slovenskem.Ahoj,chalaniská zdraví Vás všetkých z teddajšej doby 1.pov ýšenec svobodnickej XY.Cˇao.

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.