Recenze: Specialized Pitch Expert

Recenze: Specialized Pitch Expert

Plus

- agresivní vzhled

- vše fungovalo ok

- cena

Mínus

- menší zadní brzdový kotouč

- občasné zasekávání řetězu v předním dvojpřevodníkovém přesmykači

Resumé:

Po roce a půl používání hodnotím jako celkem kvalitní produkt.

Zkušenost:

V této době jsem potřeboval zakoupit hardtail ve velikosti 27.5" okolo 20000 Kč, zároveň jsem byl vázán pouze na jeden obchod (v rámci refundace). Sáhl jsem po modelu Specialized Pitch Expert 2016, se kterým jsem za rok a půl najezdil něco přes 7000 km. Nemám tomuto levnému modelu vyloženě co vytknout, vše fungovalo jak mělo.

Z velice osobního pohledu bych do negativ přidal ergonomické gripy, slabší brzdy a občasné zasekávání řetězu v předním dvojpřevodníkovém přesmykači - patrně způsobené velkým rozdílem mezi malým a velkým tácem.

Navíc pro mě bylo toto kolo patrně celkově malé, protože jsem se na něm necítil při jízdě úplně v ideální pozici. Je to divné, běžně si kupuji pro svoji výšku 183 cm rám o velikosti L.

Více o produktu:

Produkt: Specialized Pitch Expert 2016

Výrobce: Specialized

Popis: Pitch Expert 650b nabízí design, který udržuje zadní stavbu přibitou k zemi pod tíhou úsilí, zatímco naše oceňovaná geometrie Sport Trail 650b zajišťuje, že se během jízdy budete cítit bezpečně a jistě. Zašli jsme ještě dále, přidali lehký hliníkový rám, který přidává pružnost ve sjezdech a rychlost, když jedete ve stoupání. Přihoďte rozumný výběr komponent a dostatek pružení vpředu a máte kolo, které je připraveno se vydat do terénu.

  • Rám je vyroben z lehké slitiny A1 Premium Aluminium, aby poskytl pružnou trvanlivou platformu pro podporu naší ceněné geometrie Sport Trail 650b. Celkově získáte extrémně flexibilní kolo, stejně schopné do stoupání i do sjezdů.
  • Zakázková vidlice SR Suntour XCR-AIR 650b poskytuje technologii Multi-Circuit Damping a eliminuje tak jakýkoliv "pogo" efekt pomocí 80/100mm (záleží na velikosti) hydraulicky pohlcovaného tlumení a odskoku a vyhlazuje tak tvrdý terén.
  • Hliníkové ráfky 650b Stout byly zapleteny do nábojů Stout a vznikla tak kola, která vám umožní projet vším co uvidíte, milosrdně stoupat a vrátit dolů zpět po kopec hladoví po dalším výjezdu.
  • Se spolehlivou trakcí, odolností vůči defektu a čistou rychlostí na hliněném pokladu vás naše pláště 650bx2,1" Ground Control Sport udrží v pohybu s jistotou na jakémkoliv terénu.

Datum zakoupení: 08.2016

Cena: cca 19000 Kč

 

Chcete se na něco k tomuto výrobku zeptat? Napište do komentářů...

 

Přílohy

Komentáře

Vaše reakce na Recenze: Specialized Pitch Expert

Související obsah

jízdní-kola

cyklistika

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.