Kontakty

Kontakty

hanz
Redaktor: Hanz
Vojenská letecká technika mě opravdu fascinuje - neustálý vývoj na hranici technických možností, síla, hřmoucí motory, smrtící výzbroj a pro běžného smrtelníka její pilotáž téměř nedosažitelná.
rudi
Fotograf: Rudi
Člověk, díky kterému tyto stránky dostávají kvalitní fotodokumentaci k článkům a reportům. Do svého vybavení a zdokonalování investoval nemálo peněz a času, proto jsem opravdu rád, že právě s ním mohu spolupracovat. Technika: Nikon D90 | Samyang 8mm f/3,5 fish-eye | Nikkor 35 f/1,8 G | Nikkor 40 f/2,8 G Micro | Sigma 10-20 f/4-5,6 HSM | Nikkor 70-200 f/2.8 D ED | CPL BW / Hoya / Kenko | Blesk Nikon SB-900 Web:

Poděkování za spolupráci:

Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz D.Engelhart - fotografie Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz Havran - především fotografie s Mi-24 Poskytnutí screenů ze simulátorů a vlastních fotografií pro cloud.up4.cz Jetty - screeny a fotografie Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz Kamil K. (InMyGallery.cz) - fotografie z Interpidu (USA) a mnoho dalších Poskytnutí vlastních videí pro cloud.up4.cz Krivosik - videa s našemi Su-22 a Su-25 Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz Kubawi - obrázky ze simulátoru Aerofly FS
Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz Láďa L. - fotografie především z VVP Jince (Brdy) Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz Majty - vzácné fotografie s našimi MiGy-21 a mnoho dalších Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz Marek K. - fotografie z Interpidu (USA) Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz Martin Astaloš - fotografie z DOD Čáslav 2011 Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz RollStop - především vzácné fotografie s našimi MiGy-29 a MiGy-23 Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz Vojta - fotografie z leteckých dnů Poskytnutí vlastních fotografií pro cloud.up4.cz Vondrys - fotografie z leteckých dnů

Výměna bannerů:

Ikonka Pokud máte zájem o výměnu bannerů, Váš web má podobné zaměření a je nekomerční,
. Ikonka Bannery jsou umisťovány již výhradně do této sekce, nikoliv do patičky webu, protože ta je již plně obsazená.

Související obsah

letectví

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.