Nová letecká sezóna a vaše dotazy

Nová letecká sezóna a vaše dotazy

Jak asi většina návštěvníků dle současného obsahu zaregistrovala, letecká sezóna se po zimním spánku zase pomalu probudila. Největší akce s armádní technikou v ČR, kterými jsou DOD Čáslav, Bahna, Ramstein Rover a Dny NATO jsou však stále před námi. První z této "Velmi kvalitní akce hvězdné řady" je Den otevřených dveří v Čáslavi, který se uskuteční již tuto sobotu a hned druhý den můžete očekávat první letošní plnohodnotný report včetní fotografií a HD videí. Ještě více se pak budeme věnovat velmi oblíbeným Bahnům. Dále bychom se rádi vrátili k tématu "
", kdy je možné prostřednictvím komentářů pod tímto článkem zaslat dotaz týkající se vojenského letectví, na který byste rádi nalezli odpověď. Po dosažení určitého počtu dotazů, které bude možné v rámci možností veřejně zodpovědět a nebudou třeba nějakým způsobem v křížku s "národní bezpečností", se vám pokusíme obstarat uspokojivou odpověď. Kdo neví, co si pod tím představit, tak se může jednat třeba o takovéto dotazy:
  • Jaká je nejnižší povolená výška pro let nadzvukovou rychlostí v ČR?
  • K čemu se používá studené protočení motoru?
  • Jaký je rozdíl mezi vrtulníkem a helikoptérou? :-)
Video v záhlaví bylo vytvořeno při příležitosti dosažení "historického mylníku", kterým je téměř 100.000 shlédnutí našich videí na kanálu
. Promo je seskládáno z 59 fotografií z různých akcí s hudbou od Foo fighters, 99% fotografií je od našeho dvorního fotografa Rudiho.

Související obsah

letectví

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.