letectví

Jak asi většina návštěvníků dle současného obsahu zaregistrovala, letecká sezóna se po zimním spánku zase pomalu probudila. Největší akce s armádní technikou v ČR, kterými jsou DOD Čáslav, Bahna, Ramstein Rover a Dny NATO jsou však stále před námi. První z této "Velmi kvalitní akce hvězdné řady" je Den otevřených dveří v Čáslavi, který se uskuteční již tuto sobotu a hned druhý den můžete očekávat první letošní plnohodnotný report včetní fotografií a HD videí. Ještě více se pak budeme věnovat velmi oblíbeným Bahnům. Dále bychom se rádi vrátili k tématu "
", kdy je možné prostřednictvím komentářů pod tímto článkem zaslat dotaz týkající se vojenského letectví, na který byste rádi nalezli odpověď. Po dosažení určitého počtu dotazů, které bude možné v rámci možností veřejně zodpovědět a nebudou třeba nějakým způsobem v křížku s "národní bezpečností", se vám pokusíme obstarat uspokojivou odpověď. Kdo neví, co si pod tím představit, tak se může jednat třeba o takovéto dotazy:
  • Jaká je nejnižší povolená výška pro let nadzvukovou rychlostí v ČR?
  • K čemu se používá studené protočení motoru?
  • Jaký je rozdíl mezi vrtulníkem a helikoptérou? :-)
Video v záhlaví bylo vytvořeno při příležitosti dosažení "historického mylníku", kterým je téměř 100.000 shlédnutí našich videí na kanálu
. Promo je seskládáno z 59 fotografií z různých akcí s hudbou od Foo fighters, 99% fotografií je od našeho dvorního fotografa Rudiho.
Tento článek je archivní a pochází z webu o letectví. Není již nijak upravován a nelze ho komentovat.

Podobný obsah

NEW
Comanche 4

Comanche 4

Letecká akční hra s vrtulníkem RAH-66 Comanche z roku 2001.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.