Recenze: Balíkovna od České pošty

Recenze: Balíkovna od České pošty

služby

Plus

- nic

Mínus

- nikdy zatím nedoručili balík do zvolené balíkovny, ale na centrální poštu

- dodání trvá déle než např. u Zásilkovny

- prostě Česká pošta

Resumé:

Balíkovnu jsem vyzkoušel několikrát a už nikdy více. Dnes jsou k dispozici lepší služby u konkurence a někdy i za méně peněz.

Zkušenost:

Balíkovnu jsem celkem zkusil 3x a pokaždé v jiném eshopu. Ve dvou případech (s časovým odstupem) jsem chtěl doručit zásilku na jednu pobočku v Rokycanech a dostal jsem následující sms:

Dobry den, abcsef je kod, kterym vyzvednete balik NB940123456C. Z provoznich duvodu jsme ho ulozili v Balikovne Rokycany 1, Jiraskova 247. Omlouvame se!

Evidentně nějaké vnitřní úsporné rozhodnutí a slevu za to žádnou nedostanu...

Nejnovějším případem je nedělní objednávka z Mall.cz, kde bylo napsáno, že doručení na Mall Point bude ve středu a doručení na Balíkovnu v úterý. Protože jsem na balík spěchal, tak jsem zvolil Balíkovnu a na zbytek objednávky (část od partnerů) jsem dal Mall Point.

Co se samozřejmě nestalo - to na co jsem nespěchal, tak přišlo hned v úterý v 8:30 na Mall Point a důležitý balíček dorazil na Balíkovnu ve středu ve 13:30.... :-(

Více o produktu:

Produkt: Balíkovna

Výrobce: Česká pošta

Popis: Váš balík je v našich rukách

Datum zakoupení: 17.10.2021

Cena: 59 Kč

Přílohy

Vaše reakce na Recenze: Balíkovna od České pošty
Luděk…

22.02.2022 [1]
Poslední komentář
Plně souhlasím .
Jinak mě šachy balikovny nemusí zajímat. !!!Kam si to přeji zaslat tak mám k tomu asi nějaký důvod. Jejich změna balikovny mě stála kvůli pobočce kam to zaslali a má otvírací dobu jen do 16 hod. Ztrátu na výdělku , nutnost kvůli vzdálenosti zajistit vozidlo. A pro nemožnost zaparkování jsem částečně porušil na 10minut vyhlášku a zaparkoval jsem částečně na chodníku. Botička a pokuta??? Suma sumárum mě toto rozhodnutí pošty stalo cca 1500,- Kč. Super služby!!! Nedoporučuji pokud si budou dělat co chtějí. Nemá to smysl. Skutečně můj balík za moje peníze je skutečně v rukách české pošty. (Balikovny)

Podobný obsah

NEW
NEW
Wings of the Red Star

Wings of the Red Star

Originální název: Wings of the Red Star Žánr / Natočeno: Dokumentární / 1993 - 1999 …
NEW
Železný orel

Železný orel

Originální název: Iron Eagle Žánr / Natočeno: Akční film / 1986 (USA/Kanada)
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.