Recenze: Balíkovna od České pošty

Recenze: Balíkovna od České pošty

Plus

- nic

Mínus

- nikdy zatím nedoručili balík do zvolené balíkovny, ale na centrální poštu

- dodání trvá déle než např. u Zásilkovny

- prostě Česká pošta

Resumé:

Balíkovnu jsem vyzkoušel několikrát a už nikdy více. Dnes jsou k dispozici lepší služby u konkurence a někdy i za méně peněz.

Zkušenost:

Balíkovnu jsem celkem zkusil 3x a pokaždé v jiném eshopu. Ve dvou případech (s časovým odstupem) jsem chtěl doručit zásilku na jednu pobočku v Rokycanech a dostal jsem následující sms:

Dobry den, abcsef je kod, kterym vyzvednete balik NB940123456C. Z provoznich duvodu jsme ho ulozili v Balikovne Rokycany 1, Jiraskova 247. Omlouvame se!

Evidentně nějaké vnitřní úsporné rozhodnutí a slevu za to žádnou nedostanu...

Nejnovějším případem je nedělní objednávka z Mall.cz, kde bylo napsáno, že doručení na Mall Point bude ve středu a doručení na Balíkovnu v úterý. Protože jsem na balík spěchal, tak jsem zvolil Balíkovnu a na zbytek objednávky (část od partnerů) jsem dal Mall Point.

Co se samozřejmě nestalo - to na co jsem nespěchal, tak přišlo hned v úterý v 8:30 na Mall Point a důležitý balíček dorazil na Balíkovnu ve středu ve 13:30.... :-(

Více o produktu:

Produkt: Balíkovna

Výrobce: Česká pošta

Popis: Váš balík je v našich rukách

Datum zakoupení: 17.10.2021

Cena: 59 Kč

Přílohy

Komentáře

Vaše reakce na Recenze: Balíkovna od České pošty
Luděk…

22.02.2022 [1]
Poslední komentář
Plně souhlasím .
Jinak mě šachy balikovny nemusí zajímat. !!!Kam si to přeji zaslat tak mám k tomu asi nějaký důvod. Jejich změna balikovny mě stála kvůli pobočce kam to zaslali a má otvírací dobu jen do 16 hod. Ztrátu na výdělku , nutnost kvůli vzdálenosti zajistit vozidlo. A pro nemožnost zaparkování jsem částečně porušil na 10minut vyhlášku a zaparkoval jsem částečně na chodníku. Botička a pokuta??? Suma sumárum mě toto rozhodnutí pošty stalo cca 1500,- Kč. Super služby!!! Nedoporučuji pokud si budou dělat co chtějí. Nemá to smysl. Skutečně můj balík za moje peníze je skutečně v rukách české pošty. (Balikovny)

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.