Recenze: Čelovka Fenix HM51R Ruby V2.0

Recenze: Čelovka Fenix HM51R Ruby V2.0

V předchozím článku jsem psal, že jsem jako cyklista sháněl kvalitní osvětlení na kolo, které by mělo ideálně být univerzálně použitelné. Proto jsem dospěl k závěru, že čelovka Fenix HM51R Ruby V2.0 je přesně to co hledám....

Plus

- kvalitní zpracování a materiál

- světelný výkon

- mnoho úrovní intenzity světla + červené světlo

- malé rozměry

- vyměnitelný akumulátor, navíc za málo peněz

Mínus

- zatim nic

Resumé:

Hodnotím jako velmi kvalitní produkt - koupil bych určitě znovu.

Zkušenost:

Hned první jízda v úplné tmě mě přesvědčila, že produkt je úplně na jiném levelu oproti současnému osvětlení co jsem vlastnil. A to jsem měl jen druhý nejnižší režim! Dioda svítí opravdu neuvěřitelně silně, ostře a jasně. Je radost tuto čelovku používat a i jízdu po tmě si užívám...

Ke zvýšení viditelnosti v době, kdy ještě není uplná tma, jsem ještě zakoupil klasické přední světlo na kolo s akumulátorem, které umí výrazně blikat - Esperanza EOT060 (Esperanza Pro Scorpius 1750 LX) za 300 Kč. A za tuto cenu je to zatím skvělý výrobek.

Více o produktu:

Produkt: Nabíjecí čelovka Fenix HM51R Ruby V2.0

Výrobce: Fenix

Popis: Druhá generace velmi oblíbené nabíjecí čelovky Fenix HM51R Ruby V2.0 nabízí světelný tok až 700 lumenů (ANSI) neutrálního bílého světla (4500 K) s dosvitem až 120 metrů a navíc je vybavena i červenými LED. Napájí ji jeden nabíjecí akumulátor typu RCR123A (je součástí balení), který se dobíjí přímo ve svítilně přes moderní USB-C konektor, alternativně lze k napájení použít i jednorázovou lithiovou baterii CR123A (s omezeným max. výkonem na 150 lumenů). V ovládacím tlačítku je navíc indikační LED, díky které budete vždy vědět, kdy dobít akumulátor. Koncovka svítilny je magnetická, takže ji lze snadno uchytit na cokoliv železného. HM51R disponuje devíti různými režimy osvětlení, které umožní volit mezi vysokým výkonem a dlouhou výdrží (až 120 hodin).

Datum zakoupení: 10.8.2022

Cena: 1699 Kč

 

Chcete se na něco k tomuto výrobku zeptat? Napište do komentářů...

 

Přílohy

Komentáře

Vaše reakce na Recenze: Čelovka Fenix HM51R Ruby V2.0

Související obsah

cyklistika

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.