Recenze - Lidl Silvercrest Sendvičovač SSMW 750 D1

Recenze - Lidl Silvercrest Sendvičovač SSMW 750 D1

Plus

- cena

- možnost dělat sendviče a vafle

Mínus

- panty se postupně uvolňují

- na povrch se stále více a více přípéká daná potravina, ačkoliv je deklarována vysoce kvalitní nepřilnavá úprava ILAG

Resumé:

Za 499 Kč nekvalitní produkt, který bych znovu nezakoupil.

Zkušenost:

Sandvičovač jsme používali běžně tak 1x týdně a to z 80% na přípravu sendvičů a z 20% na vafle. Zpočátku jsme byly za tu pětistovku celkem spokojený, ale postupem času se začalo projevovat nekvalitní zpracování a použité materiály. Při zmáčknutí sendviče sem tam přeskočil pant a nebylo možné běžný sandvič z toastového chleba dostateně zmáčknout a navíc se čím dál více přichytával/připaloval povrch. To samé se týkalo přípravy vaflí. Když jsem se rozhodl, že budu reklamovat, tak jsem zjistil, že výrobek máme přesně 2 roky a pár dnů, takže máme smůlu... Holt to mají v Lidlu velice přesně vypočítané...

Sendvičovač nyní zkoušíme nahradit dražším modelem a zvolili jsme De'Longhi SW12B.BK.

Více o produktu:

Produkt: SILVERCREST® Sendvičovač SSMW 750 D1

Popis:  Funkce 3 v 1: vyměnitelné desky pro přípravu vaflí, sendvičů nebo grilování masa. Odnímatelné desky s vysoce kvalitní nepřilnavou úpravou ILAG®. Automatická regulace teploty a kontrolka pečení. Topný element z nerezové oceli. Včetně návodu k obsluze s recepty. Příkon: 750 W. Délka síťového kabelu: cca 1 m.

Datum zakoupení: 1.1.2020

Cena: 499 Kč

Přílohy

Vaše reakce na Recenze - Lidl Silvercrest Sendvičovač SSMW 750 D1

Podobný obsah

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.