letectví

První pokus o malý tutoriál pro Lock On: Flaming cliffs 1.12b, který je zaměřen na šestou tréninkovou misi se Su-25T s názvem "Guided missiles & TV-guided bombs". Cílem je zneškodnit protiletadlový raketový systém 9K35 Strela a vojenské skladiště. Video je určené pro začátečníky, nikoliv pro pokročilé. LOFC: Su-25T - Training mission 6

Text z videa:

Stiskni Ctrl + Q k ovladani letounu. K oddaleni pohledu pouzij klavesu * . Zkontroluj zda jsou klapky plne vysunute. Pridej vykon motoru a vzletni. Pri rychlosti nad 230 km/h zacni zvedat prid letounu. Zasun podvozek a stahni klapky. Zkontroluj zda je podvozek zasunuty a klapky stazene. Prepni HUD do rezimu pro utok na pozemni cile - klavesa 7 . Zapni zamerovaci system Shkval klavesou O . Najdi a uzamkni cil (nebo oblast blizko cile). Zoomovat muzes klavesou + (vedle backspace). Po presnem zamereni cile (9K35) odpal rizenou strelu a zacni zamerovat dalsi cil. Proti zasazeni strelami z 9K35 se bran vystrelovanim klamnych cilu (Shift+Q). Po presnem zamereni dalsiho cile (skladiste) odpal navadenou pumu. Pripadne komentare a dotazy smerujte na cloud.up4.cz.
Ikonka Autor videa: cloud.up4.cz | Zdroj dat: cloud.up4.cz | Výrobce: Eagle Dynamics
Kde pokračovat?

Tento článek je archivní a pochází z webu o letectví. Není již nijak upravován a nelze ho komentovat.

Podobný obsah

NEW
Wings of the Red Star

Wings of the Red Star

Originální název: Wings of the Red Star Žánr / Natočeno: Dokumentární / 1993 - 1999 …
NEW
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.