Tutorial: LOFC: Su-25T - Training mission 6

Tutorial: LOFC: Su-25T - Training mission 6

První pokus o malý tutoriál pro Lock On: Flaming cliffs 1.12b, který je zaměřen na šestou tréninkovou misi se Su-25T s názvem "Guided missiles & TV-guided bombs". Cílem je zneškodnit protiletadlový raketový systém 9K35 Strela a vojenské skladiště. Video je určené pro začátečníky, nikoliv pro pokročilé. LOFC: Su-25T - Training mission 6

Text z videa:

Stiskni Ctrl + Q k ovladani letounu. K oddaleni pohledu pouzij klavesu * . Zkontroluj zda jsou klapky plne vysunute. Pridej vykon motoru a vzletni. Pri rychlosti nad 230 km/h zacni zvedat prid letounu. Zasun podvozek a stahni klapky. Zkontroluj zda je podvozek zasunuty a klapky stazene. Prepni HUD do rezimu pro utok na pozemni cile - klavesa 7 . Zapni zamerovaci system Shkval klavesou O . Najdi a uzamkni cil (nebo oblast blizko cile). Zoomovat muzes klavesou + (vedle backspace). Po presnem zamereni cile (9K35) odpal rizenou strelu a zacni zamerovat dalsi cil. Proti zasazeni strelami z 9K35 se bran vystrelovanim klamnych cilu (Shift+Q). Po presnem zamereni dalsiho cile (skladiste) odpal navadenou pumu. Pripadne komentare a dotazy smerujte na cloud.up4.cz.
Ikonka Autor videa: cloud.up4.cz | Zdroj dat: cloud.up4.cz | Výrobce: Eagle Dynamics
Kde pokračovat?

Související obsah

letectví

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.