Zmizela všechna videa z youtube účtu - jak to řešit?

Zmizela všechna videa z youtube účtu - jak to řešit?

Mám historicky několik google účtů a aktivně už je nepoužívám, avšak čas od času se k nim pro kontrolu připojím, ačkoliv mam nastavené přesměrování emailů.

Jeden z google účtů se vztahoval k youtube.com snad již od roku 2007-2008 a právě tam jsem měl pár celkem úspěšných i raritních videí s desítkami tisíc shlédnutí.

Po nějaké době jsem dostal chuť se na jedno z těchto videí podívat a divil jsem se, že se mně to video nedaří vyhledat. Stejně nevalného výsledků jsem se dočkal při snaze otevřít tento můj starý youtube kanál.

Nedalo mně to a přihlásil jsem se pod tímto problémovým účtem. Vyskočila na mě podivná chybová hláška ve stylu "jejda něco se pokazilo", vyberte si jiný účet nebo vytvořte nový. Bohužel to bylo naposledy co jsem celé znění této vtipné hlášky bez technického či odborného popisu stavu viděl... Vícekrát se mně už hláška nezobrazila a že už tento youtube účet neexistuje je prostě fakt. Co teď sakra s tím?

Běžný uživatel youtube.com nemá prakticky VŮBEC ŽÁDNOU šanci se spojit s nějakou youtube podporou, není možné prostě kontaktovat nikoho, jste max odkazování do nějakého fóra, kde se satisfakce nedočkáte. Člověk z fóra přece nemá přístup k logům atd., nemůže tedy dohledat co se konkrétně v tomto případě stalo. Takže pěkná šlamastika a desítkám videí jsem tímto mohl říci shohem.

Navíc nikdy nedorazila emailem jediná notifikace, že se s youtube účtem něco "děje"...

PS: Já těmto free službám třetích stran kdesi v internetu nikdy nevěřil a nevěřím. Po nějakém čase jsem zjistil, že díky mé prozíravosti jsem si už kdysi udělal zálohu pár videí z tohoto youtube kanálu. takže jsem o všechna videa nepřišel, ale pochybuji, že toto běžný uživatel youtube dělá...

Přílohy

Komentáře

Vaše reakce na Zmizela všechna videa z youtube účtu - jak to řešit?

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.