IL-2 Sturmovik 1946

IL-2 Sturmovik 1946

IL-2 Sturmovik 1946 IL2 Sturmovik: 1946 je další přírůstek do série historických leteckých simulátorů od 1C Maddox Games. Není to stoprocentně nová hra, ale směsice kompilace a nových prvků z předchozích dílů. Nabízí kompletní obsah titulu IL2-Sturmovik, který je obohacený o 32 nových ovladatelných letounů včetně Il-10 Sturmovik, Mig-9, Arado Ar-234 Blitz, 4 nové neovladatelné AI letouny, devět nových kampaní o 200 misích hratelných za Němce, Japonce i Sověty, nové mapy, zejména oblast okolo Kyjeva, Mandžusko, čínská a japonská okupace Koreje a další, tři alternativní kampaně, nové pozemní cíle a bonusy.

Co lze pilotovat:

Arado Ar 234 Blitz, Douglas A-20C, Focke-Wulf Ta 183, Ilyushin IL-2 Sturmovik, Ilyushin Il-10 Beast, Kawanishi N1K-J Shiden, Kawanishi N1K2 George, Mikoyan-Gurevich MiG-9 Fargo, Mikoyan-Gurevich MiG-13, Mitsubishi J2M Raiden, Mitsubishi J2M5 Jack, Mitsubishi Ki-21 Sally, Nakajima Ki-27 Nate, Petlyakov Pe-2,Yakovlev Yak-15 a další.

Minimální systémové požadavky:

Win 98/ME/XP/2000, PIII 1 GHz, 512 MB RAM, grafika 128 MB, zvuková karta DirectX 9 kompatibilní, DVD-ROM, 1,1GB na HDD, Internet pro multiplayer.

Doporučené systémové požadavky:

P4 2.4 GHz, 1 GB RAM
Fotogalerie
Ikonka Máte nějaké vlastní zkušenosti s tímto titulem, které chcete doplnit do tohoto článku?
Ikonka Dotazy, rady, zkušenosti nebo třeba odkazy na zajímavé články či videa můžete umístit do komentářů níže. Ikonka Zdroj grafiky a fotografií: cloud.up4.cz | Zdroj dat: Distributor | Výrobce: 1C: Maddox Games

Související obsah

letectví

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.