Na kole: Úsek Berounka červená - Kříše - Darová - U Kolečků - Velká Radná - Kaceřovský Mlýn - Žíkovský mlýn

Na kole: Úsek Berounka červená - Kříše - Darová - U Kolečků - Velká Radná - Kaceřovský Mlýn - Žíkovský mlýn

Jak je na tom s průjezdností na kole u Berounky červená turisická trasa v úseku mezi Kříše - Darová - Rybárna? Sjezd po červené trase k Díreckému potoku dá dost zabrat brzdám, kameny pokrytý prudký sjezd vyžaduje pozornost. Z Darovanského Dvora až k Berounce je pohodový, úsek Darová - U Kolečků je dvoustopá polní/lesní cesta bez problému. Od skalky u Berounky (49.8546247N, 13.5234447E) je už úsek zůžený do jedné stopy až k Velké Radné.

Dále je pohodová zpevněná lesní cesta, avšak od místa Nad Kaceřovským Mlýnem (MVE Kaceřovský mlýn) se charakteristika dost změní. Tady už se jedná pouze o pěšinku kde je třeba počítat sem tam s popadanými stromy přes stezku, s kamením, s prudkým srázem k toku Berounky, přenášením kola přes skalní úseky... Když s tím ale budete počítat, tak si tento úsek užijete :-) Od Olešenského potoka je vše až k MVE – Žíkovský mlýn na pohodu...

Resumé

Od Darové až nad Kaceřovský Mlýn se jedná o pohodovou jízdu. Od Kaceřovského mlýna k Olešenskému potoku je pro většinu bikerů nemožné celý úsek projet bez šlápnutí na zem, 80-90% ale projet jde a je to celé dobrodružný zážitek.

Komentáře

Vaše reakce na Na kole: Úsek Berounka červená - Kříše - Darová - U Kolečků - Velká Radná - Kaceřovský Mlýn - Žíkovský mlýn

Související obsah

gpx

cyklistika

trail

cyklostezka

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.