Outlook zablokovala přístup k následujícím přílohám

Outlook zablokovala přístup k následujícím přílohám

Dobrý den, outlook mi začal z ničeho nic blokovat přílohy s hláškou Aplikace Outlook zablokovala přístup k následujícím přílohám, které mohou být nebezpečné: smlouva-30.6..pdf . Kde může být problém? Vždyť jde o soubor PDF, ten nebezpečný není! DíkyODPOVĚĎ


Dobrý den,

tento nešvar se rozmohl v posledních dnech v nějakém windows updatu - jakmile má příloha před koncovkou souboru dvě tečky, tak je vyhodnocena jako nebezpečná.

Řešením je napsat odesílateli, aby odstranil z názvu souboru dvě tečky před koncovkou souboru.

ODPOVĚĎ


Mě se děje podobný problém i když tam více teček není. Mám regulerní název souboru, tedy název, jedna tečka, přípona a hlásí to pořád "Upozornění na zabezpečení příloh"
"Tento soubor může obsahovat virus....." a jediné co jde, tak to nabízí možnost "Uložit na disk". Rád bych však, aby se to chovalo jako doteď, že stačilo 2x kliknout na přílohu a ta se otevřela v PDF prohlížeči.

ODPOVĚĎ


Napište přesný název přílohy a jaký používáte antivirový program? Jaká je verze Outlooku? Případně pošlete link na screen z Outlooku.

ODPOVĚĎ


Naprosto stejný problém, rozhodně to bude souviset s aktualizací windows, přílohy se dvěma tečkami se stáhnout nedají, u normálního PDF to nabízí akorát uložení na disk. Jak tu někdo doporučuje "Řešením je napsat odesílateli, aby odstranil z názvu souboru dvě tečky před koncovkou souboru" to není moc systémové řešení, když potřebuje kolegyně dohledat v emailu rok třeba starou fakturu, kde jsou zmiňované dvě tečky.

ODPOVĚĎ


[URL=https://nahraj.to/1LXB][IMG]//i.nahraj.to/f/1LXB.png[/IMG][/URL] Win10, outlook 2007 i 2010

ODPOVĚĎ


Co čtu, tak tento problém má hromada lidí po celém světě. Nezbývá nic jiného, než počkat až microshitosoft vydá další update, který tento bug u příloh se dvěma tečkama v outlooku opraví. Jednoduché systémové řešení zatím není.

ODPOVĚĎ


Zdá se že už to jde alespoň ukládat na disk od poslední aktualizace...

Související obsah

windows

outlook

Komentáře

Vaše reakce na Outlook zablokovala přístup k následujícím přílohám

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.