Recenze: cyklistické kraťasy Haven Energizer

Recenze: cyklistické kraťasy Haven Energizer

cyklistika

Plus

- vzhled

- prodyšnost

Mínus

- nekvalitní zipy - všechny přestaly fungovat

- lehká látka, která nedrží tvar - to co dáte do kapes, tak bude během jízdy lítat sem a tam

Resumé:

Mám je pár let, ale používám je pouze nouzově, nejsem s nimi v žádném případě spokojený a určitě bych je nekoupil znovu.

Zkušenost:

Používám k maximálnímu spokojení Endura kraťasy (šedý maskáč, verze 1) za cca 900 Kč z roku 2014 a chtěl jsem dokoupit nějaké další. Zvolil jsem cyklistické kraťasy Haven Energizer, zaujal mě jejich vzhled.

Po přijetí jsem byl velice zklamaný z použité látky, která se nedá s kraťasy Endura vůbec srovnávat. Na oko udělaná přední kapsička na mp3/telefon je nepoužitelná, přistoj v tom vůbec nedrží zafixovaně. Podobně jsou na tom prostě všechny kapsy, které jsou uvnitř síťované.

Navíc se velice brzy rozbily všechny zipy, kdy všechny kapsy zůstaly trvale otevřené a musel jsem je nechat nadobro zašít... To samé se stalo nezávisle na mě kamarádovi u modrého modelu (Haven Energizer - modrá).

Více o produktu:

Produkt: Haven Energizer - zelená

Výrobce: Haven

Popis: Lehké, poholdné a prodyšné cyklo kraťasy vhodné díky svým technickým vlastnostem pro XC, Trail , AM nebo Enduro nebo i volný čas. Nemají cyklistickou vložku.

Datum zakoupení: cca 2015

Cena: 1500 Kč

Přílohy

Vaše reakce na Recenze: cyklistické kraťasy Haven Energizer

Podobný obsah

NEW
Pozvánka: Dny NATO 2015

Pozvánka: Dny NATO 2015

Dny NATO 2015, největší letecko-armádně-bezpečnostní akce ve střední Evropě, se uskuteční ve dnech 19. a 20. září 2015 na letišti…
NEW
Ranč Šídlovák v Plzni

Ranč Šídlovák v Plzni

Ranč Šídlovák v Plzni - naše osobní poznatky a fotografie z návštěvy.Občerstvení - levnější kategorieprimárně to…
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.