Tom Clancy's H.A.W.X.

Tom Clancy's H.A.W.X.

Tom Clancy's H.A.W.X. Letecká střílečka s moderními proudovými stroji, která je určena spíše k odreagování nebo pro méně náročné hráče se zájmem o letectví. Na tuto hru zde nebudeme vytvářet vlastní recenzi, ale pouze poskytneme základní informace o tomto titulu, přednosti dle dodavatele a vlastní screeny z prostředí hry. V této hře můžete pilotovat tyto stroje: F-16 Fighting falcon, F-22 Raptor, Eurofighter Typhoon, Jas-39 Gripen, AV-8B, Rafale, F-14A Tomcat, F-15 Strike eagle, F-117 Nighthawk, Jaguar ... Níže jsou uvedeny přednosti této hry dle oficiálního českého webu (
)

Systém rozšířené reality (E.R.S.)

E.R.S. je herní technologie, která umožňuje amatérským pilotům stát se elitními stíhači budoucnosti. Systém rozšířené reality je jádrem letového zážitku ve hře HAWX. Nabízí trajektorie pro stíhání letadel, detekci blížících se raket, protihavarijní systém, hodnocení hrozby, taktickou mapu a kontrolu trajektorie. E.R.S. také umožňuje hráči vydávat rozkazy svým spolubojovníkům v letce a ostatním jednotkám, takže se jedná v podstatě o obdobu komunikačního rozhraní ze hry Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter® přenesenou do HAWX!

Režim asistence

Hráči se mohou ponořit do svých misí a létat pohodlně s použitím režimu asistence. Díky němu mohou naplno využívat technologické podpory systému E.R.S. a těšit se maximální bezpečnosti letu. Pokud situace žádá, aby hráč využil maximálních schopností letounu, režim asistence lze vypnout a deaktivovat tak všechna bezpečnostní opatření. Tato akce s sebou ale nese určitá rizika, ale na druhou stranu umožní hráči provádět pokročilé soubojové manévry a sledovat ohromující záběry z pohledu třetí osoby.

Revoluční hra pro více hráčů

Poprvé v historii leteckého žánru mají hráči možnost projít si celou sólo kampaní za využití funkce plynulého NASKOČENÍ/VYSKOČENÍ do hry a ze hry. V soubojovém režimu se mohou hráči vyzývat ke vzrušujícím soubojům o to, kdo je opravdovým stíhacím esem. Vítězní hráči jsou odměňováni zkušeností a penězi na nákup dalších zbraní.

Realismus a technologie

Hráči mají příležitost chopit se řídící páky ve více než 50 slavných letounech na mnoha různých místech po celém světě. Všechny lokace včetně měst jsou vyvedeny ve fotorealistické dokonalosti docílené s využitím nejpodrobnějších dat z komerčních satelitů.

Minimální systémové požadavky:

Operační systém Windows® XP SP3 nebo Vista SP1 procesor Intel® Pentium® 4 2,0 GHz nebo AMD Athlon™ XP 2000+ paměť 1 GB / 2 GB pro Windows Vista NVIDIA GeForce® série 59xx/6/7/8/9/GTX200 nebo ATI® Radeon® X8xx/9800, X1300XT, X1650-1950, série HD 2000, 3000 a 4000 zvuková karta kompatibilní s DirectX® 9.0c 7 GB volného místa na pevném disku mechanika DVD-ROM DirectX® 9.0c nebo DirectX® 10.0
Fotogalerie
Ikonka Máte nějaké vlastní zkušenosti s tímto titulem, které chcete doplnit do tohoto článku?
! Ikonka Dotazy, rady, zkušenosti nebo třeba odkazy na zajímavé články či videa můžete umístit do komentářů níže. Ikonka Zdroj grafiky a fotografií: cloud.up4.cz | Zdroj dat: Hawx.Playman.cz | Výrobce: Ubisoft

Související obsah

letectví

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.