Mikrotik RBSXT-5nDr2 a PS4 - problém s porty

Mikrotik RBSXT-5nDr2 a PS4 - problém s porty

Dobrý den, marně se snažím už týden vyřešit kopání ze hry na PS4 každých 10 minut. Porty, které by měly být otevřené pro spránou funkčnost PS4 jsou closed. V routeru jsem je otevřel pro adresu konzole, ale stále jsou closed. Mám jako anténu Mikrotik RBSXT-5nDr2 z té jde kabelem internet na router Phicomm FIR151B a z něj jsou rozvody kabelem do místností v domě, na jednom kabelu je PS. Je možné, ty porty otevřít v anténě? Stáhl jsem si Winbox, ale nedokážu se z něj na anténu napojit, pokud je to možné. Díky za rady.

ODPOVĚĎ


Dobrý den, přístup (heslo) tedy máte pouze na router Phicomm FIR151B nebo i na ten MikroTik? Jak vypadá chyba na PS4, nebyl by obrázek?

ODPOVĚĎ


Doufám, že to napíšu správně, stránka mi přijde krapet pro mě nepřehledná. Omlouvám se za zpoždění, nebyl jsem ve finále ani doma. Nakonec jsem to vyřešil výměnou za svůj kvalitnější router. Router od poskytovatele byl vadný, mě blbce to bohužel nenapadlo hned, protože jinde jsem nezpozoroval žádné potíže.
RE: Mikrotik RBSXT-5nDr2 a PS4 - problém s porty

Související obsah

mikrotik

router

network

ps4

porty

Komentáře

Vaše reakce na Mikrotik RBSXT-5nDr2 a PS4 - problém s porty

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.