Windows - systém nepodporuje procesor i5 7500

Windows - systém nepodporuje procesor i5 7500

Dobrý den, koupil jsem si novou celou sestavu s i5 7500. Chtěl jsem po startu nainstalovat win 7 a pak zdarma stáhnout win10. Po instalaci win 7 jsem chtěl aktualizovat systém a píše to, že systém nepodporuje tento procesor. Stáhl jsem knihovnu pro i5 7500 na intel stránkách pro win7. Stále nejde píše stejnou chybu. Jak se dá tento problém obejít? Lze stáhnout nějakou knihovnu, která obalamutí systém aby si myslel, že je to starší procesor? Případně je možné dát narychlo do desky starý procesor, naistalovat win7 - win10 a pak tam dát zas nový procesor? Bude to fungovat? Moc děkuji za odpověď a přeji hezké svátky.

ODPOVĚĎ


Dobrý den,

s tím jsem se nesetkal, ale vidím na netu, že problém mělo více lidí. Dle všeho nepodporují tento procesor starší verze Windows. Chápu tedy, že Vaším cílem je dostat na PC zdarma upgrade Windows 10 z Windows 7.

Udělejte tedy čistou instalaci Windows 10 a během instalace vyplňte klíč z Windows 7 a mělo by to fungovat - viděl jsem tento způsob upgradu několikrát a opravdu funguje.

Prohazovat procesory či obalamutit jinak systém nedoporučuji, klíč na Windows 10 je vázaný i na údaje z procesoru a licence by pak určitě přestala fungovat.

Související obsah

windows

procesor

upgrade

Komentáře

Vaše reakce na Windows - systém nepodporuje procesor i5 7500

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.