Windows 10 - prázdný profil - jak povolit druhý účet v c:\users

Windows 10 - prázdný profil - jak povolit druhý účet v c:\users

Dobrý den, dělal jsem upgrade windows 10 a po restartu na mě vyskočil pouze prázdný profil s mým jménem. Když se podívám do c:\users, tak tam vidím dva profily c:\users\jayson a c:\users\jayson.mr s tím, že ten správný, který obsahuje požadovaná data je c:\users\jayson. Zkoušel jsem postup na tomto webu Nelze načíst profil uživatele (dočasný profil) a ten mi v tomto případě nefunguje = nejedná se o dočasný profil + v registrech jsou záznamy jen pro jeden profil (není tam nic "bak"). Děkuji za jakoukoliv pomoc

ODPOVĚĎ


Dobrý den, budete asi překvapen, ale neaktivní user profil by mělo stačit jen přejmenovat na ten nový (prázdný). Také jsem na to šel kdysi složitě a ve finále přejmenování user profilu fungovalo na 100%.

Ve Vašem případě se tedy přihlašte pod jiným userem a proveďte přejmenování c:\users\jayson.mr na c:\users\jayson2 (nebo rovnou smazání) a c:\users\jayson přejmenujte na c:\users\jayson.mr a pak se jen pod tím uživatelem přihlašte a mělo by to být ok (= všechna uživatelská nastavení budou fungovat jako dříve).

Související obsah

windows

users

upgrade

update

Komentáře

Vaše reakce na Windows 10 - prázdný profil - jak povolit druhý účet v c:\users

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.