B.A.S. - Brding Adventure Servis

B.A.S. - Brding Adventure Servis


IMG_4299
Jak pronesl klasik " Nová doba si žádá nové činy " a tak i my v Brdingu jsme počátkem letošního roku zapřemýšleli, jak co nejlépe využít nově vzniklé situace, která nastala od 1.1.2016 ve Středních Brdech, kdy se bývalé " Vojenské " přeměnily v " Chákáóčko ". U hřejivých plamenů plápolajících ohňů jsme prodebatovali několik chladných zimních večerů, probrali nespočet témat a nápadů, hádali se, prali a uráželi, až jsme se nakonec ve smíru a jednotě shodli na jediném - založíme si agenturu Brding Adventure Servis. Po Brdech se pohybujeme již mnoho let, území známe jako málokdo, máme tady prochozený každičký metr, víme zde o kdejaké díře, tak proč toho prostě nevyužít a naše znalosti a schopnosti nezpeněžit. Počátkem jara vtrhnou do Brd desetitisíce natěšených turistů a toho je třeba využít, poptávka je už teď obrovská a každá vydělaná tisícikoruna se hodí. Obzvláště, když si v příštím roce plánujeme postavit v Brdech nový srub. To zadarmo rozhodně nebude. Vzhledem k tomu, že turistiku na území Středních Brd komplikuje skutečnost, že zde není turistického značení (a hned tak ani nebude) - mám ověřené informace, že Český svaz turistů nedostal pro letošní rok slíbené dotace v plné výši a tím pádem nemohou nakoupit potřebné množství značkařských barev, ani vyrobit dostatečný počet rozcestníků a informačních cedulí ( plechy k tomuto účelu již připravené zabrala na poslední chvíli armáda a označkovala s nimi nevyčištěné prostory uprostřed CHKO ) - nabídne naše agentura zájemcům v Brdech služby ve třech hlavních oblastech - pohyb, pobyt a dobrodružství.
ridici-vez
I.- POHYB Nabízíme průvodcovskou činnost. Zájemce si může vybrat lokalitu, popřípadě konkrétní místo, které by chtěl navštívit, možné jsou i tématické vycházky jako např. - po stopách II. sv. války, po stopách trampů, po stopách původních obyvatel Brd, po stopách zaniklých řemesel atd. Klient má k dispozici mapu patřičného území, odborný výklad a historické fotografie, vztahující se k danému tématu a místu. Cena včetně map a fotografií : 200,-Kč za osobu a hodinu ( 1-3 osoby) a 100,-Kč za osobu a hodinu ( 3 - 10 osob). Vycházky lze realizovat v časovém rozmezí 6.00 - 22.00 hodin.   II.- POBYT Nabízíme přenocování v Brdech a to v různých kategoriích. Kategorie TRAMP - jedná se o přespání "pod širákem" na některém z vyhlášených trampských campů. Kategorie ARMY - jedná se o přespání v některém objektu po armádě jako např. bunkr, ženijní úkryt nebo řídící věž. Kategorie TURISTA - jedná se o přespání na některé z brdských lesáckých chat. Klient má k dispozici pouze to, co si vezme s sebou. Přespání lze realizovat v časovém rozmezí 22.00 - 6.00 hodin. Cena : 500,- Kč za osobu a noc ( 1 - 3 osoby ) a 300,-Kč ( 3 - 10 osob ). Přespání lze realizovat v časovém rozmezí 22.00 - 6.00 hodin. Kombinace s nabídkou POHYB je možná. V tomto případě se ceny sečítají.
IMG_0021
  III. - ADVENTURE Nabízíme různé adrenalinové zážitky. Namátkou - slaňování, splouvání Klabavky, přežití v přírodě - bushcraft, hledání podzemních objektů atd. Cena : individuální, dle konkrétního požadavku a počtu osob.
IMG_4884
Kontakt : brdingadventure@seznam.cz, tel.č. : 306 818 092.              

Komentáře

Vaše reakce na B.A.S. - Brding Adventure Servis
brdská…
#1295

03.04.2016 [1]
Od vás jakože pěkný Apríííííl, od jiných časem realita......
Ládín
#1296

06.04.2016 [2]
No,jeden takový pokus už se objevil.Naštěstí neměl dlouhého trvání...
Ludan
#1297

12.04.2016 [3]
Z prvni a posledni fotky je mi smutno :-(
Ládín
#1298

12.04.2016 [4]
Ahoj kluci,jak žijete?
Krásně se u vás spalo a moc rádi na váš kemp vzpomínáme. Škoda jen, že to tenkrát vzalo tak rychlý konec :-(
Nováček
#1299

30.05.2016 [5]
Jestli je to od vašeho spolku pokus o fóreček,tak bych řekl že poněkud pokleslý.Ale co kdyby se našli jedinci,kteří by byli ochotni vám dát vydělat,jako inzerát na rekreaci všeho druhu -
dobrý,jen by to ještě chtělo nabídnout zájemcům pohodlnější ubytování a nějaké komfortnější služby.S přírodou by se ale nemělo žertovat,nebo to zkoušíte ?
Ládín
#1300

31.05.2016 [6]
Poslední komentář
Ano, s přírodou by se žertovat nemělo a vydělávat na ní, to už vůbec ne, v tom s Váma naprosto souhlasím. Pokud se podíváte na datum, kdy byl příspěvek zveřejněný, jistě pochopíte, že se jedná o aprílový žert (stejně jako již několikrát v předešlých letech) a jestli to byl vtip povedený, či nikoliv, to už ponechám na zvážení každého...
Hezký den přeje L.

Související obsah

brding

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.