Brdy (Bahna) z kokpitu Mi-24

Brdy (Bahna) z kokpitu Mi-24

!!! Autor těchto videí byl svými nadřízenými upozorněn na skutečnost, že není vhodné veřejně prezentovat záběry z vojenského prostředí. Proto musela být videa odstraněna !!! Do zahájení letošního 24. ročníku vojenské přehlídky Bahna - Den pozemního vojska, který se uskuteční 22.června, zbývají přesně tři týdny. Pro všechny ty, kteří se již nemohou dočkat a netrpělivě čekají až nastane den D, přináším velice zajímavé video z předešlé akce, tedy z roku 2012. Jeden z pilotů vrtulníku Mi-24, který se loni na Bahnech účastnil leteckých ukázek, si během páteční generálky i sobotní "ostré" přehlídky pořizoval svůj vlastní videozáznam přímo z kabiny vrtulníku Mi-24. Tento záznam se mu následně podařilo doplnit o " pozemní " video, jenž natáčel Hanz v průběhu celého dne. Výsledkem je nejen perfektní synchronizace obou záznamů, ale i netradiční pohled na celý areál bývalého tankodromu Zadní Bahna, kde Den pozemního vojska každoročně probíhá. Jen škoda, že podle dostupných informací se letošních ukázek tento pilot nezúčastní, jelikož si plní své vojenské povinnosti na misi v Afghánistánu. Pro zajímavost se zde můžete podívat i na jeho druhé video, na kterém je zachycen jeden ze cvičných hlídkových letů nad afghánským územím. Bitevní stroje ze základny v Náměšti nad Oslavou však na Bahna dorazí zcela určitě i letos, tak uvidíme, zda-li ho některý z jeho kolegů v roli kameramana zastoupí... Ať Vám tohle video zpříjemní poslední dny čekání :-) autoři videa: Létající čert a Hanz (Airbase. cz)

Související obsah

brding

Komentáře

Vaše reakce na Brdy (Bahna) z kokpitu Mi-24
Hanz

01.06.2013 [1]
Pro nedočkavce doplňuji, že podrobnosti k letošnímu ročníku jsou uvedeny na "spřáteleném" webu http://www.airbase.cz/novinky/pozvanka-bahna-2013/ .
Marek

25.03.2020 [2]
Poslední komentář
ahoj, video nejde zobrazit :(
Nemáte ho někde zálohované? Byla by škoda o takové videa přijít :)
Děkuji za odpověď Mára.

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.