Podzimní nostalgie

Podzimní nostalgieVoda odtekla, ryby jsou vyloveny, škeble i s raky posbírány a tak zůstalo jen šedivé a bahnité dno...

Tento pohled na vypuštěný Hořejší padrťský rybník u mě vždycky vyvolává vzpomínky.Vzpomínky na právě odešlé babí léto, na krásnou modrou hladinu, na hejna ptáků nad ní, na kapry mrskající se v rákosí, na divoké kachny v poklidu plující po vodě, na barevné lesy kolem...Tohle je symbolická tečka. Tečka za teplými a prosluněnými dny, za vlahými večery, kdy se dá dlouhé minuty sedět na hrázi a jen tak koukat, pozorovat a vnímat tenhle krásný kout brdské přírody. Je tu chladný a sychravý podzim. Nenávratně a definitivně !

Tím nechci říct, že podzim nemá svoje kouzlo. Má, jako každé roční období. Jen to chce trochu času si zvyknout. Ty vzpomínky na léto se budou ještě chvilku vracet. Ale to nevadí, alespoň nám pomůžou překonat tohle nevlídné období do doby, než přírodu pokryje sněhobílá peřina a spolu s mrazivou jinovatkou vše náležitě přizdobí. Brdy zimní, už se těším!

Komentáře

Vaše reakce na Podzimní nostalgie
60.jpg
127.jpg

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout
32.JPG
341m.jpg

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout
739-2.jpg
475.jpg
204.jpg
img_0798.jpg
608.jpg

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.