Výlov Dolejšího rybníka

Výlov Dolejšího rybníka

Po 14 dnech pozvolného vypouštění došlo tento týden na plánovaný výlov Dolejšího Padrťského rybníka. Po dva dni se snažilo několik desítek rybářů se svými pomocníky dostat z vody letošní úlovek.Oproti loňskému roku, kdy se lovil Horejší Padrťský rybník, bylo počasí poměrně přívětivé a rybářům nestěžovaly už tak dost těžkou práci ranní mrazíky.

Přestože letos panovala poměrně dlouhá  zima, celkově o 2 měsíce, i tak lze prý podle prvních odhadů očekávat nadprůměrný výlov. "Nebýt tuhé zimy, byl by výlov za poslední roky možná rekordní"- odhaduje porybný.

Po roztřídění pak část bohatého úlovku poputuje přímo k prodejci a část do sádek v Mirošově. Kdo tedy bude chtít, má tu možnost si za svátečního kapra zvolit právě kapra z Brd.

Dno Dolejšího rybníka by se teď mělo během 10 dnů začít odbahňovat a pak po spuštění stavidel už může začít opětovné napouštění.

Související obsah

brding

Komentáře

Vaše reakce na Výlov Dolejšího rybníka
Rudi

10.11.2011 [1]
pěkně!
lezec

11.11.2011 [2]
Poslední komentář
Měl jsem volno až ve středu,škoda :-(.Výlov byl totiž už od úterka.Ale i tak pěkný zážitek.Některé kousky byly kapitální!!

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.