Zaječovský klášter - výstava fotografií

Zaječovský klášter - výstava fotografií


IMG_0337
O tomto víkendu ( 11. a 12. května) proběhla v částečně zrekonstruovaných prostorách kláštera a kostela Zvěstování Panny Marie v Zaječově výstava fotografií asi 20 převážně oblastních fotografů, mezi kterými nechyběl např. Martin Richter z Rokycan, Václav Kebrdle z Olešné, Jan Rezek z Hořovic nebo Tereza Koňasová z Komárova. -
IMG_0332
Téma pro výběr fotografií nebylo pevně dané a tak návštěvníci mohli spatřit zajímavé snímky z oblasti fauna, flóra, město, krajina či portrét. Přibližně 100 snímků bylo umístěno na stěnách v klášterních chodbách a dalších 200 bylo prezentováno pomocí projektoru v jedné z upravených místností.
IMG_0340
Vystavovatelé koncipovali akci jako prodejní a tak zájemci si mohli díla autorů po ukončení akce za 200,-Kč i odkoupit. Mnoho příchozích využilo i možnost si prohlédnout ty prostory augustiniánského kláštera, které bývají jinak návštěvníkům běžně nepřístupné.
IMG_0339
  Projít si např. podkrovní prostory včetně věže a zvonice bylo, alespoň pro mě, stejně zajímavé jako výstava samotná. Obsáhlejší fotogalerii z této prohlídky připravuji...

Související obsah

brding

Komentáře

Vaše reakce na Zaječovský klášter - výstava fotografií

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.