Jirka Jiroušek a jeho Nebeské Brdy

Jirka Jiroušek a jeho Nebeské Brdy

Jsem velice rád, že vám mohu na těchto webových stránkách představit první sérii nádherných leteckých snímků brdské krajiny od příbramského fotografa Jirky Jirouška. Ve fotogalerii a následně v rubrice Brdy Nebeské si budete moci během několika příštích pokračováních prohlédnout nevšední záběry Brdy z výšky tak, jak je při svých letech nad krajinou zachytil amatérský fotograf Jiří Jiroušek. Jak však máte sami možnost posoudit, slovo " amatérský " je v tomto případě trochu zavádějící. Na úvod byly vybrány fotografie z asi nejkrásnější části Brd, za kterou je laiky i odborníky považována oblast Padrťských plání spolu se soustavou Padrťských rybníků. V příštím pokračování pak na vás budou čekat nejen další úchvatné záběry Brd a jejich okolí, ale dozvíte se i mnoho zajímavostí ze života autora těchto snímků. Co všechno na sebe sympatický Jirka Jiroušek ve dvouhodinovém rozhovoru prozradil? Začal nejdříve létat nebo fotografovat? Která místa už stačil nafotit? A šlo mu již někdy při létání o život? Těšte se, vyprávění to bude rozhodně poutavé... [nggallery id=33 images=10]

Související obsah

brding

Komentáře

Vaše reakce na Jirka Jiroušek a jeho Nebeské Brdy
Ladislav…

07.10.2014 [1]
Nádhera.
Jako někde na Aljašce...
Ota Hein

07.10.2014 [2]
Nádherné obrázky! Loni jsem podnikl dvě výpravy na Padrťské rybníky a ani jednou jsem k nim nedošel. Prostě jsem je nenašel a popravdě - byl jsem rád, že jsem našel cestu zpátky k autu :D
Z Rokycan to nemám daleko, tak snad se mi už konečně podaří nalézt nějakou normální turistickou cestu. Při pohledu na letecké záběry mě napadá, že by možná stálo za to postavit poblíž rozhlednu.
Děkuji panu Jirouškovi za možnost nahlédnout do těchto míst a přeji ještě mnoho takto vydařených snímků.
Jitka…

07.10.2014 [3]
Trasa z Trokavce , případně z Míšova. Pokud to nemůžete najít, myslím, že cyklotrasa je značená právě z Trokavce a jinak mapu, dá se koupit docela podrobná.
jan

10.10.2014 [4]
Poslední komentář
Krásný znam to ale vždy mě to dostane.krásný fotky.

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.