Nové příspěvky ve fotogalerii " Jaro v Brdech "

Nové příspěvky ve fotogalerii " Jaro v Brdech "


Měl jsem v plánu, že jako další červnový příspěvek zde bude reportáž z příprav na letošní 24. ročník Dne pozemního vojska - Bahna 2013. Osud (respektive povodně) tomu chtěly jinak a tak na poslední chvíli, ještě než přijde léto, přidávám pár fotografií z letošního trochu "divného" jara. 
IMG_0751
Proč " divného " asi nemusím nikomu připomínat. Dlohou dobu byla zima, poměrně pozdě napadl ještě poslední sníh, pak přišly vydatné deště a s nimi zničující záplavy, no a nakonec jsme tu měly taková vedra, která lámala dlouhodobé teplotní rekordy. Takové tedy bylo jaro roku 2013.
IMG_0184
První dva snímky jsou ze Strašic. Na prvním je jedna z místních roubenek ve čtvrti zvané Ve dvoře a na druhém je kostel sv. Vavřince. Mimochodem ty šeříky letos kvetly ještě v půli června. 
IMG_0500

IMG_0715
Modřínová šiška a březový les na dalších dvou fotografiích zachycují probouzející se jaro v brdském lese. Abych se přiznal, tak o letošním jaru jsme toho po Brdech moc nenachodili, byli jsme snad jen třikrát a tak snímků moc není. Tyhle jsou z dopadovky Jordán, konkrétně mezi Dlouhým vrchem a Mourovým potokem.
IMG_0204
Poslední dvě fotografie by se daly klidně použít pro dvě kategorie. Nejen pro " Jaro v Brdech ", ale i pro " Brdská zvířátka ". Z důvodů výše popsaných, tedy z nedostatku materiálu, je ale zařadím do té jarní. Včelky to měly díky klimatickým zvratům letos pro svou práci opravdu nelehké a jak vyhovovalo jaro roku 2013 tomuhle broukovi, tak to opravdu nevím, ale z výrazu jeho " tváře" to vypadá, že je spokojený :-) 
477705_330346847094336_689548199_o
(poslední foto: Rudi Klier)

Komentáře

Vaše reakce na Nové příspěvky ve fotogalerii " Jaro v Brdech "

Související obsah

brding

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.