Střední Brdy - léto 2013

Střední Brdy - léto 2013

Do fotogalerie
 bylo přidáno několik nových snímků pořízených při našich letních toulkách brdskou krajinou. Na první fotografii jsou rozvěšené tibetské modlitební praporky, které vlály svého času (začátek července) na vrcholové skále jednoho brdského kopce. Vzhledem k jejich stavu, tak už visely patrně delší dobu a zda-li jsou tam ještě dnes, nevím.
DSCF2438
Druhý snímek byl pořízen nad kvaňským lomem a bylo to jen pár minut předtím, než se spustila prudká letní bouřka. Přišla tak rychle, že jsem se ani nestačil schovat u nejbližšího stavení.
DSCF2464
Vody začátkem letošního léta bylo v Brdech opravdu dost. Když na Hořejším rybníce opadla " velká " voda po červnových povodních, bylo možné na jeho březích nalézt množství škeblí perlorodky. Jedna z nich je na třetí fotografii.
DSCF2149
Atmosféru poklidného letního odpoledne přibližuje další snímek. Je pořízen z břehu Huťského rybníka v Dobřívě a tak historický hamr v pozadí asi netřeba nikomu zvlášť představovat.
IMG_1617
Pětici letních obrázků uzavírá fotografie od Rudiho. Spolu s Hanzem a Ájou procházeli jedním krásným brdským koutem, kterým vede stále ještě viditelná historická hranice dvou bývalých panství.
_DSC0697
A aby byla vzpomínka na letošní brdské léto úplná, dovolím si připojit ještě krátké video. Tak s nástupem prvních ranních mrazíků přeji všem krásné vzpomínání na teplé letní dny roku 2013...

Komentáře

Vaše reakce na Střední Brdy - léto 2013
Petr…
#1194

04.10.2013 [1]
Lezče,
fotky z tohodle příspěvku jsou nádherný, ALE:
to video je úplně nejvíc !
... fakt pěkný záběry.
... těším se na další příspěvky.
Petr (Lipnice)
Lezec
#1195

06.10.2013 [2]
Poslední komentář
Děkujeme.Video bylo sestříháno ze záběrů, které jsme pořizovali letos od května do září, jen ten rak je loňskej :-), tak je to pro nás i taková letní kronika našich toulek, při každém snímku si zavzpomínáme co a kde jsem zrovna podnikali.
Jsem rád,že se líbí.
Zdraví L.

Související obsah

brding

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.