Bahna 22.června zrušena

Bahna 22.června zrušena

Letošní ročník akce Bahna-Den pozemního vojska se odkládá. Na společném jednání Ministerstva obrany České republiky, Generálního štábu AČR a Nadace pozemního vojska AČR bylo rozhodnuto, že 24. ročník akce BAHNA - Den pozemního vojska se odkládá z původního termínu (22.června) na termín nový a to 31.srpna 2013. Jak pronesl ministr obrany Vlastimil Picek, hlavním důvodem odložení je nasazení většího počtu příslušníků jednotek AČR na likvidaci povodňových škod. Posunutí tak důležité akce, jakou Den pozemního vojska určitě je, považuji za logický krok, řekl.
485456_10151959101634377_780016163_n
V době, kdy mnoho našich spoluobčanů zachraňuje svůj majetek, či řeší existenční problémy, by nebylo příliš rozumné soustředit naše úsilí i úsilí příslušníků jednotek AČR na jednu vojenskou akci. Lidská síla i speciální technika je momentálně zapotřebí někde jinde. Chceme tímto krokem vyjádřit nejen morální podporu lidem v zasažených oblastech, ale pomoci i technikou. Rádi bychom rovněž pomohli i finančně. Zvažujeme 31.srpna zorganizovat dobrovolnou sbírku a získané finanční prostředky pak věnovat  nejvíce zasaženým místům, řekl k této situaci ředitel rokycanského muzea pan Fr. Koch. (zdroj: idnes.cz, Muzeum na demarkační linii)

Komentáře

Vaše reakce na Bahna 22.června zrušena

Související obsah

brding

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.