Brding slavil II.výročí

Brding slavil II.výročí


DSC_0812
Brding. cz oslavil druhý rok své existence a neslavili jsme tentokrát jen my, zakládající členové, ale na " výroční schůzi ", která se konala ve strašické restauraci Berten přijali  pozvání i naše manželky, přítelkyně a kamarádi. Po krátkém přivítání proběhlo letmé zhodnocení našich aktivit v uplynulém roce, tedy v období srpen 2012 až srpen 2013 a jak už to tak bývá, některé akce se nám vydařily na jedničku a s některými jsme byli spokojeni už trochu méně. Radost nám pochopitelně dělá stále se zvyšující počet našich příznivců a to jak webových stránek samotných, tak i našeho fb profilu. Během druhého roku existence si nás označilo na 250 uživatelů, což dělá společně s prvním rokem dohromady již 350 příznivců, moc děkujeme :-) . Úspěšně se rovněž začíná rozvíjet i spolupráce s některými návštěvníky našich stránek. Na základě jejich informací a vzpomínek mohly vzniknout nové příspěvky na pokračování,  jako např. " Vzpomínky na vojnu aneb když jsem sloužil v Brdech " a nebo seriál o strašických kasárnách, či brdských výcvikových zařízeních. Všechny tyto informace jsou pro nás velmi cenné, vážíme si jich a budeme rádi, pokud se k těm stávajícím dopisovatelům přidá i někdo nový. Několik dalších minut pak bylo věnováno našim plánům na poslední 4 měsíce tohoto roku. Mezi ty nejdůležitější akce pochopitelně patří vojenská přehlídka Bahna - Den pozemního vojska, která se uskuteční již příští víkend a ze které chystáme podrobnou třídenní reportáž jak z příprav, tak samozřejmě i ze samotného dne " D " - tedy ze sobotní galapřehlídky. Na podzim připravujeme několik dalších zajímavých příspěvků, rádi bychom dokončili opravy některých brdských studánek, s kterými jsme začali, no a konec roku 2013 bude patřit již tradičnímu Vánočnímu přechodu Brd, letos to bude v pořadí 7. ročník. Po " oficiální " části už následovala pouze a jenom zábava. Při dobrém pití, dobrém jídle a v neposlední řadě i dobrém hudebním doprovodu ( poděkování patří Báře, Hance a Vendy ;-) ) se vydržela většina zúčastněných bavit až přes půlnoc. Malou kaňkou na jinak vydařené oslavě byla jen silná bouřka, která dorazila do Strašic okolo půl druhé v noci a která vyhnala všechny venku spící pod střechu. Ale to byla jen maličkost...
DSC_0802
P. S. - rád bych ještě poděkoval za všechny dary, které jsme obdrželi a zvláštní poděkování pak patří Kutlochovi za jeho originální brdskou vločku, díky.

Související obsah

brding

Komentáře

Vaše reakce na Brding slavil II.výročí
Mischa

27.08.2013 [1]
Díky za poutavé články a mnoho zdaru a originálních nápadů do dalších let! S pozdravem. Mischa
Lezec

05.09.2013 [2]
Poslední komentář
Moc děkujem :-)

Reference

Podívejte se na naše reference

Prohlédnout

Aplikace

Podívejte se na naše aplikace

Prohlédnout

Co umíme?

Podívejte se co umíme

Prohlédnout

Co umíme?

Vytváříme sofistikované aplikace pro náročné

Od webových aplikací přes android až po převodové můstky či složité informační systémy.

Podívejte se k nám

Máte ještě čas? Podívejte se na další rubriky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.